Доставка

ДОСТАВКА

Вітаємо всіх з наступаючим Новим Роком та Різдвом! Графік на святкові дні: 24 грудня вихідний день, 25 грудня з 10:00 до 15:00, 31 грудня, 1,2 та 7 січня – вихідні дні.


Доставка здійснюється поштовими сервісами в найкоротші терміни після оформлення та узгодження замовлення. Оплата відбувається за рахунок клієнта за тарифами компанії Нова Пошта.

Відправлення товарів в регіони, при зміні суми від 1000 грн., до 1000 грн. повна оплата на рахунок ФОП.

Ціна замовлення дійсна при повній його оплаті в поточний день до 18:00.

Крім послуг поштової служби Ви також можете замовити адресну доставку кур'єром в будь-який зручний для Вас місце.


Вартість адресної доставки вiд 100 грн.


Доставка проводиться до під'їзду за адресою на який було здійснено замовлення.

Куплений товар можна перевірити при отриманні у філії поштової служби, а в тому випадку, якщо Ви замовили адресну доставку, то в присутності нашого кур'єра, що доставив товар.

ОПЛАТА

У зв'язку з нестабільним курсом підтверджена ціна замовлення дійсна тільки при оплаті замовлення в поточний день його підтвердження.

Ми пропонуємо нашим клієнтам кілька варіантів оплати замовлень в інтернет-магазині, щоб кожен міг вибрати оптимальний і найбільш зручний спосіб оплати:

  • Передоплата на банківський рахунок;
  • Оплата готівкою кур'єру; 
  • Передоплата на ФОП карту +3%;
  • Безготівковий розрахунок без ПДВ, ФОП 2 група. +3%
  • Накладений платіжза передоплатою 10%;
  • Відправка товарів до регіонів, повна оплата при замовленні на суму до 1000 грн., понад 1000 грн. мінімальний задаток 10%.


Реквізити для оплати ми висилаємо за запитом користувача. Для цього необхідно зв'язатися з менеджером по телефону або відправити запит через форму зворотного зв'язку.

Також ви можете скористатися послугою післяплати. Товар оплачується безпосередньо при отриманні на складі обраної поштової служби. Більш детальну інформацію про цей метод оплати / доставки уточнюйте у менеджера.

Скориставшись послугою адресної доставки, Ви зможете вибрати будь-який зручний для Вас місце на території України, куди і буде доставлений ваше замовлення. У такому випадку вся сума виплачується готівкою кур'єру. Більш детальну інформацію про цей метод оплати / доставки уточнюйте у менеджера.

.