TOKIO Andy - чудовий варіант для поїздок по вулицях міста та насолоді комфортом сучасного електротранспорту.
Легкий в управлінні, маневрений та унікальний, тому що функціонал виділяється серед інших моделей TOKIO.
Його особливість полягає в іншій конструкції. Є можливість гальмувати двома колесами одночасно і принцип складання забезпечує найкращий рівень комфорту.
Наявність об'ємної батареї, яка дозволяє розганятися до 30 км/год із дальністю до 30 км; яскравої фари і особливого крутого дизайну не залишить нікого байдужим.
Легкий та компактний супутник
Скласти самокат займе лічені секунди. Він легко вміститься у багажнику вашого автомобіля. Надійна та легка конструкція виготовлена з високоміцного алюмінієвого сплаву.
Пневматичні 8.5'' шини
Надувні шини забезпечать плавність під час руху рівними дорогами міста, але також впораються з їздою по гравію, ґрунтових дорогах і траві.
Три режими швидкості
Змініть режими їзди за допомогою подвійного натискання кнопки живлення для регулювання швидкості руху відповідно до ситуації.
Увімкніть режим «ECO», коли рухаєтеся по жвавій вулиці
Під час чергової прогулянки містом активуйте режим «D»
Якщо хочеться бути швидше за інших активуйте режим «S»

















